zygisŠ. m. birželio 11 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 1-2 klasių mokiniams organizuota pažintinė veikla „Draugystės žygis“.
Puikiai nusiteikę mokiniai rinkosi mokyklos kieme. Pažintinė kultūrinė veikla prasidėjo žygiu į mišką. Lydimi mokytojų ir saulės, mokiniai patraukė miško taku Būbliškės kaimo link ir grįžo Sodų gatve. Visi pasidžiaugė buvimu gamtos prieglobstyje, stiprino sveikatą, išvalė neramias mintis.
Grįžusių mokinių laukė šaltas siurprizas – ledai. Pasmaližiavę ledų, mokiniai išsiskirstė po mokyklos teritoriją. Vieni važinėjo dviračiais, kiti paspirtukais, treti pasitiesę antklodes ant žolės bendravo ir kvėpavo gryną orą.
Atsisveikindami mokiniai ir mokytojai linkėjo vieni kitiems gražių, šiltų, turiningų ir įdomių atostogų.