ANGLVOKPavasaris dovanoja ne tik šilumą, bundančią gamtą ir gerą nuotaiką, bet ir daug gražių švenčių: Motinos dieną, meilės deivės Mildos dieną bei tarptautinę Šeimos dieną.
Šių švenčių įkvėptos gimnazijos anglų kalbos mokytojos Gitana Degutienė ir Jovita Sabaliauskienė bei vokiečių kalbos mokytoja Loreta Skvirbienė pakvietė 6a klasės mokinius į netradicinę integruotą anglų kalbos ir vokiečių kalbos pamoką „Mano šeima“.
 
 
 
 
 
Pamokoje mokiniai dalinosi mintimis, ką jiems reiškia šeima, pasakojo apie savo šeimą, atliko klausymo, skaitymo užduotis bei pasitikrino abiejų kalbų gramatikos žinias.
Šioje pamokoje šeštokai ne tik praturtino savo žodyną, bet ir turėjo galimybę pabūti kalbų ekspertais ieškodami tą pačią reikšmę turinčių ir panašiai skambančių anglų kalbos ir vokiečių kalbos žodžių.
Loreta Skvirbienė,
vokiečių kalbos mokytoja