mat viktGegužės 12 d. keturi mūsų gimnazijos penktokėliai dalyvavo respublikinėje matematikos viktorinoje ,,Skaičių mūšis“. Šią viktoriną organizavo Klaipėdos ,,Verdenės“ progimnazijos matematikos mokytojos.
Tikriausiai supratote, kad viktorina vyko nuotoliniu būdu, todėl dalyvavimas šiame renginyje buvo tikrai didelis iššūkis mažiesiems mūsų mokyklos mokiniams. Juk teko rungtis ne tik atliekant matematinius užduotis, bet ir parodyti informacinių technologijų srityje įgytas žinias.
Labai smagu, kad mūsų gimnazijos mokiniai neišsigando jokių sunkumų ir labai tiksliai vykdė visus nurodymus. 
 
 
 
Viktorinos metu teko spręsti įvairias užduotis, kurios pareikalavo ne tik loginio mąstymo, bet ir išradingumo bei greitos orientacijos. Renginyje dalyvavo 17 - ka komandų iš visos Lietuvos, todėl tikrai nebuvo lengva.
Nors ir netapome nugalėtojais, tačiau negalima teigti, kad laikas praėjo veltui. Nuoširdžiai dėkojame komandos kapitonui Pauliui Juškevičiui (5a), A. Bartkutei (5a), K. Putytei (5b) ir G. Račkauskaitei (5b) už dalyvavimą renginyje bei atkaklią kovą. Nuoširdžiai linkime šiems puikiems gimnazijos mokiniams sėkmės šturmuojant matematines aukštumas! Esate šaunuoliai!
Matematikos mokytojos
Virginija Bartkienė ir Asta Ramonienė