spektGegužės 13 dieną 10ag ir 11abg (A kurso) mokiniai (lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Dalia Navickienė) pasinaudojo kultūros paso paslauga – žiūrėjo Youtube kanale „Labaiteatras“ spektaklį „Įsilaužėlis“.
Pagal populiarųjį Matso Wahlio romaną „Įsilaužėlis“ pastatytame spektaklyje pasakojama apie niekada savo tėvo nemačiusį paauglį, kuris ieško teisingo gyvenimo kelio, tačiau vis labiau įsisuka į kasdienybės chaoso verpetą.
 
 
 
 
 
Spektaklio kūrėjai akcentuoja visiems paaugliams kylančius klausimus, kas yra tiesa, kas yra draugystė, meilė ir tikroji žmogaus savivertė.
„Įsilaužėlyje“ paliečiamos iki skausmo aktualios temos: draugystė, meilė, tiesa, gyvenimo prasmė.
Inscenizacijos autorė ir režisierė Agnė Sunklodaitė.
Titulinė spektaklio daina - Lilo ir Innomine „Žmogus, velniškai bijantis stebuklo“.